Udruga SMBWireless

Više od veze!

Za članove

Malo tehničkih podataka i uputa

SMBW server i internet postavke

IP Adresa SMBW Servera: 10.100.100.100
To je ujedno i adresa internog web-a, DC hub-a i ostalih servisa koji se (ako se) vrte na serveru.

Interni web: http://10.100.100.100

Postavke IP adrese za korisnike:

IP adresa: 10.100.x.y – (IP adresu za spajanje vam je dodijelio administrator.
Subnet mask: 255.255.255.0
Gateway: 10.100.x.1

Primarni DNS server: 10.100.100.1
Sekundarni DNS server: 8.8.8.8

* “X” predstavlja broj točke na koju ste spojeni. Nemoj da netko zbilja upiše adresu sa X-om…

SMBW pristupne točke i njihove IP adrese
TOČKA IP adresa

SMBW-Tomek 10.100.1.1
SMBW-Tale 10.100.2.1
SMBW-Juzno 10.100.3.1
SMBW-Sixi 10.100.4.1
SMBW-Gile 10.100.5.1
SMBW-Scout 10.100.6.1
SMBW-Ana 10.100.7.1
SMBW-Anindol 10.100.8.1
SMBW-Luxor 10.100.9.1
SMBW-Rakovica 10.100.10.1
SMBW-Slavagora 10.100.11.1
SMBW-Celine 10.100.12.1
SMBW-Slaven 10.100.13.1
SMBW-Bara 10.100.14.1
SMBW-Perivoj 10.100.15.1
SMBW-Strmec 10.100.16.1
SMBW-Sajmiste 10.100.17.1
SMBW-Kladje 10.100.18.1
SMBW-Gradna 10.100.19.1
SMBW-Lug 10.100.20.1
SMBW-Otok 10.100.21.1
SMBW-H2O 10.100.22.1
SMBW-NovakiX 10.100.23.1
SMBW-Hoto 10.100.24.1
SMBW-Cresni 10.100.26.1
SMBW-JagnjicDol 10.100.27.1
SMBW-MalaGorica 10.100.28.1
SMBW-SlavagoraL 10.100.29.1
SMBW-Gradisce 10.100.30.1
SMBW-Konscica 10.100.31.1
SMBW-Klake 10.100.32.1
SMBW-Vrhovcak 10.100.33.1
SMBW-GreguricBreg 10.100.34.1
SMBW-SlaniDol 10.100.35.1
SMBW-Bregana 10.100.50.1

Dostupni DC HUBovi
HUB IP adresa

SMBW 10.100.100.100
ZGW 10.5.136.3
Znet 10.168.4.2
Znet West Side 10.168.36.194
Zapresic.net 10.110.11.100
Stupnik 10.101.101.2

HEP – Samobor bez struje – saznajte gdje i kada se danas planiraju prekidi isporuke el. energije:

http://www.hep.hr/ods/bez-struje/19?dp=zagreb&el=115

Udruga SMBWireless © 2014